Zwroty, reklamacje, wymiana

Cześć, jeśli trafiłeś na tą podstronę oznacza to, że coś jest nie tak z twoim zamówieniem, mamy nadzieję, że jest to odosobniona sytuacja, ponieważ dokładamy wszelkich starań abyś był zadowolony z naszych produktów oraz obsługi. Zatem poniżej przybliżymy Ci procedury, które zgodnie z prawem obowiązują w naszym sklepie.


ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie FAST FAMILY produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827)

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży otrzymany produkt należy odesłać na adres:

FAST FAMILY
Przyjaźni 101/11
53-030 Wrocław

wraz z wypełnionym formularzem zwrotu załączanym w wersji papierowej do każdego zamówienia i dowodem zakupu. Link do pobrania formularza znajduje się TUTAJ.

Poniżej kilka istotnych informacji: 

  • Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem.
  • Każdy zwracany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.
  • Zgodnie z polskim prawem koszty odesłania produktów ponosi klient. 
  • Zwrot środków nastąpi na konto, z którego zamówienie zostało opłacone.
  • Jeśli zwrócone produkty noszą ślady użytkowania, są zniszczone lub uległy uszkodzeniu w przesyłce kwota zwrotu może zostać obniżona. Poinformujemy Cię o tym mailowo lub telefonicznie.

REKLAMACJA

Dbamy o to aby nasze produkty były najwyższej jakości, jednak zdarzają się pomyłki za co z góry bardzo przepraszamy i liczymy na Waszą wyrozumiałość. Każde zgłoszenie jest dla nas ogromnie cenne ponieważ pomaga nam stale podwyższać jakość naszych produktów oraz usług. 
Aby zgłosić reklamację wyślij nam wiadomość na adres shop@fastfamilyofficial.pl z dokładnym opisem sytuacji oraz koniecznie załącz zdjęcia, to pozwoli nam wszcząć procedurę reklamacji niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

Jeżeli otrzymałaś/eś towar zgodny z zamówieniem, ale rozmiar nie pasuje zastosowanie ma procedura zwrotu.
Natomiast jeżeli otrzymałaś/eś towar z brakami/wadami lub niezgodny z zamówieniem niezwłocznie skontaktuj się z nami mailowo a my zlecimy odbiór paczki (zlecenie odbioru reklamowanego towaru opłacane jest przez naszą firmę). 

W przypadku reklamacji otrzymanego towaru otrzymany produkt należy odesłać na adres:

FAST FAMILY
Przyjaźni 101/11
53-030 Wrocław

wraz z wypełnionym formularzem reklamacji załączanym w wersji papierowej do każdego zamówienia i dowodem zakupu. Link do pobrania formularza znajduje się TUTAJ.

Poniżej kilka istotnych informacji:

  • Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem lub paczkomatem.
  • Każdy reklamowany produkt powinien być czysty, odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na taki sam produkt, ale pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe JAPFEST zwróci wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji.
  • Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym.
  • Zlecenie odbioru reklamowanego towaru opłacane jest przez naszą firmę.

WYMIANA

W celu wymiany prosimy zwrócić otrzymany produkt (według procedury zwrotu) i złożyć nowe zamówienie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl